Kto sme?

Sme tím mladých záhradníkov, ktorí chcú ponúknuť našim zákazníkom najvyššiu kvalitu realizácií, s ktorou sme pracovali v našom predošlom pôsobení v zahraničí. (Rakúsko/Nemecko)

Na začiatku roku 2022 som sa rozhodol vrátiť po piatich rokoch práce v odbore z Rakúska. Pracoval som vo firme, ktorá sa zaoberala Záhradným dizajnom a realizáciou strešných záhrad. Mal som to šťastie, že som sa dostal k spolupráci so záhradným architektom, ktorý bol braný vo Viedni a okolí za jedného z najlepších záhradných dizajnérov. Pracovali sme s rôznymi krásnymi materiálmi, ktoré sa navrhovali s citlivosťou ku každému návrhu.


Pred zamestnaním v zahraničí som vyštudoval záhradnú architektúru v Nitre, a využil som aj ročné štúdium vo Fínsku, kde som sa chcel naučiť aké potreby v našom odbore má jeden z najšťastnejších národov na svete.


Pri mojom porovnávaní práce ktoré vykonávajú záhradníci v Rakúsku a Nemecku, som zistil, že na Slovensku je málo firiem, ktoré vedia zákazníkovi zabezpečiť čo najviac prác, ktoré vyplývajú z návrhu architekta. Bohužiaľ potom vznikajú veľmi jednoduché návrhy aby bolo čo najmenej práce s realizáciou.


Preto som sa spojil s ďalšími dvoma mladými zanietencami v našom odbore a rozhodli sme sa, že chceme robiť záhrady na kľúč podľa navrhnutého dizajnu. Chceme uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov.